Často kladené otázky

Môže byť že máte podobnú otázku?

Na začiatku liečby som spozorovala, že mi vyrážky „vzbĺkli“ a cítim pálenie, keď si nanesiem pleťovú vodu. Sú to normálne reakcie? Mám prerušiť používanie?

Odpoveď: Pálenie, začervenanie, šúpanie pokožky sa môžu ojedinele objaviť na začiatku používania prípravku. Nie je dôvod na paniku ani na ukončenie používania, ide skôr o dobré znamenie, že zložky Acne Intensive Formula setu začali pôsobiť a čistia nečistoty z vnútorných vrstiev pokožky, vývodov kanálikov mazových žliaz. Ide prakticky o začiatok prvej fázy pôsobenia na vyrážky. Keď sa všetky nečistoty „vyvrhnú“ na povrch, začne sa 2. fáza, ktorá stimuluje správnu činnosť mazových žliaz.

Používam ACNE INTENSIVE FORMULU Dr. Milojevica už 3 týždne a pozorujem výrazné zlepšenie, ale nevymizli mi všetky vyrážky. Vyčistí sa mi vôbec niekedy a úplne moja tvár?

Odpoveď: Jeden komplet ACNE INTENSIVE FORMULA Dr. Milojevica stačí na cca mesiac neprerušeného používania. Za tento čas, podľa skúseností našich klientov, zvyčajne úplne vymiznú miernejšie formy vyrážok a tiež všetky v počiatočnom štádiu, ale ak Vás problém s vyrážkami trápi už niekoľko rokov a mate ich veľa, proces čistenia pokožky pomocou nášho prípravku je potrebné zopakovať ešte dva alebo trikrát, aby ste dosiahli úplne čistú tvár. Potrebné je upozorniť na to, že aj keď je už tvár úplne čistá, prípravok je potrebné používať, aby sa stimulovala správna činnosť mazových žliaz, a tak sa eliminovali pôvodcovia vzniku vyrážok.

Skutočne pomáha ACNE INTENSIVE FORMULA Dr. Milojevica? Existuje toľko rôznych reklám, používal som rôzne výrobky, ktoré mi nepomohli, preto som trochu skeptický.

Odpoveď: ACNE INTENSIVE FORMULU Dr. Milojevica bol podrobený skúškam a schválený v Inštitúte zdravia Spojeného Kráľovstva. Prípravok neobsahuje hormóny. Pozostáva zo surovín prírodného pôvodu. Žiadnym spôsobom nemôže poškodiť pokožku. Na trhu sa nachádza od roku 2006 a doterajšie výsledky sú veľmi uspokojivé. Minulý rok sa začal vývoz aj do Ruska a na ruský trh, prirodzene prostredníctvom nášho obchodného zastúpenia. ACNE INTENSIVE FORMULU Dr. Milojevica dostanete aj vo Francúzsku, Rakúsku a Česku.

Vyskytujú sa aj nežiaduce účinky pri používaní ACNE INTENSIVE FORMULE Dr. Milojevica?

Odpoveď: Žiadne nežiaduce účinky pri použítí pleťovej vody a krému nie sú zaznamenané. Na začiatku používania sa môže vyskytnúť začervenanie, štípanie a mierne šúpanie pokožky, ale to sú sprievodné efekty vo fáze zvykania si pokožky na prípravok. Dodržujte, prosím, návod a počas používania setu svoju pokožku nevystavujte slnečným lúčom alebo soláriu.

Odstraňuje ACNE INTENSIVE FORMULA Dr. Milojevica jazvy?

Odpoveď: Výrobok je určený predovšetkým na odstránenie vyrážok. Naši klienti nám poslali informácie, že počas používania pozorovali, že vymizli aj jemnejšie jazvy, pigemntové škvrny, ktoré ostávajú po vyrážkach. Na hlbšie, staršie jazvy, žiaľ, prípravok nepôsobí.