Prípravok ACNE INTENSIVE FORMULA

ACNE INTENSIVE FORMULA SET

Originálne zloženie a receptúra Prof. Dr M. Milojevica

Originálne zloženie a receptúra Prof. Dr M. Milojevica ACNE INTENSIVE FORMULA set pozostáva z PLEŤOVEJ VODY A KRÉMU. Jedinečná kombinácia týchto dvoch produktov ako aj prírodné zloženie pleťovej vody a krému a ich rýchle a účinné pôsobenie v boji proti akné potvrdzujú, že ACNE INETSIVE FORMULA set je jedným z najúčinnejších dermatologických výrobkov proti akné a uhrom.

Aktívne prírodné zložky pleťovej vody a krému ACNE INTENSIVE FORMULA pôsobia na základné patogénne príčiny vzniku akné. Krém A.S.I.F. svojimi aktívnymi prírodnými zložkami alfa-hydroxy a beta-hydroxy kyselinami (ich spoločným pôsobením) kontroluje nadmernú produkciu kožného mazu a redukuje jeho vylučovanie, kým ostatné prírodné zložky krému s antiseptickým účinkom účinne redukujú bakteriálnu flóru. Krém preniká hlboko do vnútra „vývodov mazových žliaz“ a postupne neutralizuje pôvodcov vzniku akné a uhrov už v priebehu 4 týždňov. Pleťová voda rýcho a účinne čistí povrchovú vrstvu pokožky, umožňuje otváranie vývovod mazových žliaz a pomáha udržovať čistú pokožku tváre alebo oblasti, na ktoré sa nanáša. ACNE NTENSIVE FORMULA set Vám pomôže zbaviť sa AKNÉ raz a navždy, a to iba za 4 týždne aplikácie.

Predstavujeme Vám nový, jedinečný kozmetický prípravok na liečbu akneóznej pleti, ktorý vytvorili významní farmaceuti na čele s prof. dr. M. Milojevicom. ACNE INTENSIVE FORMULA – pleťová voda a krém proti vyrážkam boli dermatologicky testované a ich rýchle a účinné pôsobenie bolo klinicky dokázané. Pri používaní tohto produktu proti vyrážkam už po 7 dňoch zaznamenáte viditeľné výsledky.

ACNE INTENSIVE FORMULA Prípravok novej generácie predstavuje najúčinnejší prostriedok na odstránenie nasledujúcich druhov akné:

1. Detské akné (acne infantum)

2. Adolescentné akné (acne vulgaris):

  • akné komedonika (acne comedonica)
  • papulopustulózne akné (acne papulo-pustulosa)

3. Akné u dospelých:

  • kozmetické – vyvolané nadmerným alebo neadekvátnym používaním kozmetických prípravkov
  • predmenštruačné
  • profesionálne
  • vyvolané užívaním liekov
  • steroidné akné
  • akné vyvolané mechanickými faktormi